____________________________________________________________ Regeneracja akumulatorów ____________________________________________________________

Kosztowne akumulatory, które są w średnim stanie zużycia można także zregenerować. Istnieją dobre i sprawdzone metody na przywrócenie pełnej sprawności takiemu urządzeniu. Na ile to efektywne niech świadzcy fakt, że tą metoda regeneracji wydłuża się żywotnośc akumulatorów do wózków widłowych, które pracuja w trybie przemysłowym.

Metoda regeneracji baterii opracowana przez Duo-Regen sprawdza się w każdym rodzaju baterii również w bateriach samochodowych.

Metoda Duo-Regen jest znakomita formą regeneracji tego rodzaju baterii. Po zastosowaniu pełnego 3-fazowego procesu regeneracji można osiągnąć znakomite wyniki i przywrócić nawet 80% wydajności starej baterii.
Finansowe korzyści płynące z zastosowania technologii DUO-REGEN®

 

 

  • Koszty regeneracji to ok. 30% ceny nowego akumulatora

 

  • Dłuższy czas pracy baterii

 

  • Szybsze ładowanie 

 

  • Redukcja kosztów energii do 50%

 

  • 12-miesieczna gwarancja

 

  • Duo-Regen oznacza oszczędności dla każdej firmy

 

 

Dla osiągnięcia jak najlepszych rezultatów regeneracji 3-fazowej dla baterii samochodowych został opracowany specjalny żółty pulsator stymulujący w odpowiedni sposób płyn w baterii samochodowej co zapewnia jej ochronę i równomierna pracę oraz efektywne ładowanie.

Zachęcamy do przetestowania jak metoda Duo-Regen możemy przywrócić bardzo dobre działanie bateriom w Państwa firmie.

______________________________________________________________________    ______________________________________________________________________


© 2015 darmowe strony entro.pl